Turkish Product Indexes:
Get Quick Answers From Turkish Manufacturers

FIMAKSPLASTIK A.S.

Contact Information

Adress: Akbayır Sk. Metemteks Yanı, Hacı Şeremet Mevkii , Velimese - Çorlu , Turkey
Phone: 0 282 674 52 94-95 Fax: 0 282 674 52 97

Company Profile

pET foil

Fimaks Plastik A.Ş. 2007 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 20.000 m² açık, 4.000 m² kapalı alanda PET Folyo (levha) üretimi yapmakta olan bir firmadır.


Fimaks Plastik A.Ş. kaliteli ürünü en güzel hizmetle en uygun fiyata sunmayı presip edinen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurumdur.


Fimaks Plastik A.Ş.nin makine parkı son sistem teknoloji donatılmıştır. Yüksek kapasitede üretim yapabilme, yüksek hassasiyet ve verimlilikte PET Folyo (levha) ve Lenticular PET Levha üretebilme özelliğine sahip bir tesistir. Türkiyedeki ilk Lenticular PET Levhayı üretme ve dünyada da sayılı firmalardan biri olma gururunu yaşamaktadır.


Fimaks Plastik A.Ş. PET Folyo (levha) ve Lenticular PET Levhayı bobin ve tabaka halinde üretebilme özelliğine sahiptir. PET Folyo (levha)yı değişik renklerde de üretmek mümkündür. Ayrıca üretmekte olduğu tabaka levhayı el değmeden makineye verebilecek şekilde paletli vaziyette müşteriye sunmaktadır.


Fimaks Plastik A.Ş.nin üretmiş olduğu PET Folyo ; Gıda, ambalaj, matbaacılık ve ilaç sektöründe kullanılmaktadır.
Türkiyede ilk defa üretimi yapılan PET Lenticular Levha ;
Ambalaj , matbaacılık , tekstil , reklam ve promosyon sektörlerinde kullanılmaktadır.
Fimaks Plastik A.Ş.’nin öncelikli misyonu ; pazarlama ve teknik departmanlardaki eğitimli ve uzman kadrosuyla, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine samimi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Products

Send Message to Company Detailed Form

    Your messsage has been sent successfuly!

    Click to send other manufacturers

    Go Back